niedziela, 25 stycznia 2015

Koralikowa gwiazdka

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Jest to pierwszy post w tym roku :) jednak na pewno nie ostatni :)
W końcu ukończyłam moja robótkę i mogę pokazać Wam efekt końcowy...
Od września prowadzę u siebie w mieście sekcję rękodzieła i tak z Paniami sobie tworzymy. Ostatnio jedna poprosiła mnie, abym nauczyła je wykonać gwiazdki jakie znalazła w gazecie BEADING. 

A więc jak przystało na nauczyciela zabrałam się za rozszyfrowywanie schematu :)  
W sumie fajnie mi się tworzyło ten model - jasno napisany i wyjaśniony.
Jednak nie miałam na początku cylindrycznych koralików i użyłam innych. Niestety nie był to dobry pomysł, gdyż nie wyszła moja gwiazdka tak jak powinna.
U mnie w miecie nie ma sklepu z koralikami dobrej jakości i dopiero dzięki dobrej duszy, która jechała do miejsca gdzie są koraliki nabyłam jedną cenną paczuszkę :)
I oto efekt...

I jak Wam się podoba?
Planuję następny post w wiosennych kwiatowych kolorach ... zastanawiam sie teraz czemu? gdyż u mnie dopiero dziś spadł śnieg heheheh

3 komentarze:

 1. Wcześniej widziałam takie cuda na innych blogach, mam nawet gazetkę, ale nie miałam jeszcze odwagi zabrać się za tę gwiazdkę. Twoja znowu poruszyła we mnie tę strunę: zrobić?
  Może zrobię !!!! Pozdrawiam serdecznie !!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Droga Jagodo! Polecam wykonanie gwiazdki :) fajnie ją się robi :) tylko trzeba przestrzegać zasad i wielkości koralików!!! Bo inaczej nie wyjdzie niestety :( czekam na Twoją odsłonę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Your blog is very nice,Thanks for sharing good blog.
  Royal1 gclub

  OdpowiedzUsuń